2B I 3C - EDUKACYJNA WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

ODKRYWAMY WROCŁAW – TO TEŻ JEST NAUKA

Kolejny pomysł na naukę, którą uwielbiają uczniowie. Tym razem lekcje geografii, historii, biologii odbyły się w pięknym Wrocławiu.

W dniach 3-5 listopada 2021 r . klasy 1c i 2b odwiedziły Wrocław. To jedno z najpiękniejszych i najbogatszych w atrakcje miast Polski. Coraz większej turystów przyjeżdża do Wrocławia, aby zwiedzić zarówno jego najpopularniejsze zabytki, jak i poznać mniej popularne atrakcje. Stolica Dolnego Śląska jest coraz częściej wymieniana jako jedno z najciekawszych turystycznie miast Europy.

Podczas wycieczki odwiedziliśmy: Panoramę Racławicką, Interaktywne Muzeum Wody, wystawę”Body Worlds”, Halę Stulecia oraz stare miasto. A oto nasza krótka fotorelacja: