ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Pożegnaliśmy rok szkolny 2019/2020. To kolejny rok w życiu XVI Liceum Ogólnokształcącego, ale pierwszy z tak historycznymi wydarzeniami.
Epidemia koronawirusa wymusiła na polskiej szkole zdalną edukację, naukę z jaką jeszcze nigdy na taką skalę nie mieliśmy do czynienia. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zdawali najtrudniejszy egzamin z wytrwałości, systematyczności i odpowiedzialności. Wszystkim  za przystosowanie się do nowej rzeczywistości, za mozolne godziny przy lekcjach on line, za trud w czasie pandemii, należy się ocena CELUJĄCA.
 Jak w niecodziennych warunkach uczniowie XVI LO pożegnali się z wychowawcami, nauczycielami, kolegami  i odebrali swoje świadectwa szkolne, pokazuje poniższa fotorelacja.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom i rodzicom XVI Liceum Ogólnokształcącego, życzymy odpoczynku i przyjemnych wakacji. Życzymy też wakacji rozważnych i bezpiecznych.

DO ZOBACZENIU WE WRZEŚNIU