UROCZYSTE POWITANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

193 uczniów klas pierwszych zostało powitanych przez dyrekcję szkoły oraz swoich wychowawców w pierwszym dniu nauki w XVI Liceum Ogólnokształcącym.📕📚🧮
Nowi uczniowie XVI LO będą uczyć się w klasach o profilu: matematyczno-psychologicznym, europejsko-turystyczno-lingwistycznym, przyrodniczo-medycznym, ogólnym (uniwersyteckim), informatycznym i ekonomiczno-biznesowym. W dniu inauguracji roku szkolnego 2023/2024 poznali swoich wychowawców: klasy 1a – panią Dorotę Chmiel, klasy 1b – panią Annę Włoch, klasy 1c – panią Joanne Fik, klasy 1d – pana Michała Mazura, klasy 1e – pana Wojciecha Kaczora, klasy 1f – panią Joannę Bielas.
Nowym członkom “szesnastkowej” społeczności życzymy powodzenia i wielkich sukcesów🏆
Tradycją inauguracyjnego wydarzenia jest nagrodzenie MATURZYSTY, który w danym roku uzyskał wśród swoich rówieśników najlepszy wynik z egzaminu maturalnego. W roku 2023 NAJLEPSZYM MATURZYSTĄ został MACIEJ PAWŁOWSKI z klasy IV A. Nasz absolwent otrzymał finansową nagrodę w wysokości 1200 złotych. Maćku GRATULACJE 👏🏆🥇GRATULACJE!

Posted in Dla uczniów.