TYTUŁ “NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO NAUCZYCIELA” PRZYZNANY

Profesor Sylwia Dudczak-Wachowska zdobyła największą ilość głosów od uczniów w tegorocznym plebiscycie na NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO NAUCZYCIELA 2019
Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej ogłoszono wynik corocznego plebiscytu, w którym uczniowie wybierają swojego najsympatyczniejszego nauczyciela. Głosami uczniów “szesnastki” w roku 2019 zwyciężyła pani Sylwia Dudczak-Wachowska, nauczyciel matematyki w naszym liceum. Każdy, kto choć raz miał okazję przeżyć niezwykłą przygodę z matematyką pod kierunkiem pani profesor, wie, że można ten przedmiot polubić, a już na pewno odkryć jego magię. Niezwykły temperament i poczucie humoru połączone z doskonałym profesjonalizmem i miłością do swojego przedmiotu, to coś, co czyni panią Sylwię Dudczak-Wachowską nauczycielem wyjątkowym. W podziękowaniu dla uczniów pani profesor przyznała, że ta nagroda – nagroda od uczniów – jest dla niej wyjątkowa i najcenniejsza.
Na drugim i trzecim miejscu w szkolnym plebiscycie uplasowali się: profesor Wojciech Kaczor, nauczyciel informatyki oraz ubiegłoroczny laureat – profesor Piotr Perz, nauczyciel historii.
Wszystkim zwycięzcom ogromnie GRATULUJEMY, życzymy dalszych wielu satysfakcjonujących lat w gronie XVI LO.