SZLACHETNA PACZKA 2020

SZLACHETNA PACZKA 2020 – 1B MA PIĘKNE SERCA

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Polega na pracy i pięknych relacjach darczyńców z obdarowywanymi. W XVI LO są również dobre Anioły, które włączyły się do tegorocznej edycji.

Pandemia nie zniechęca uczniów klasy 1b do działania. W piątek po południu wyruszył transport w ramach akcji “Szlachetna Paczka”.  W tym roku wsparliśmy rodzinę z gminy Goleniów. Wśród darów znalazły się artykuły spożywcze, środki czystości, koce, a nawet kuchenka gazowa. Uczniowie i Ich rodzice nie zapomnieli również o drobnych upominkach i życzeniach świątecznych. Wszystko udało się dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów i rodziców klasy 1b oraz wychowawczyni – pani Agnieszce Jastrzębskiej.

Dobra robota Kochani!