PRZEDŁUŻONE ODWOŁANIE ZAJĘĆ I ZMIANA TERMINU MATUR

Zamknięcie szkół przedłużono do dnia 26 kwietnia 2020 r. Matury nie wcześniej niż w czerwcu. W dniach 9 – 14 kwietnia 2020 r. wiosenna przerwa świąteczna.
Ze względu na konieczność dalszego ograniczenia w  rozprzestrzenianiu się epidemii, przedłużono okres zamknięcia szkół do 26 kwietnia 2020 r. Uczniów XVI LO obowiązują nadal ustalone zasady nauki, tj. praca zgodnie z tygodniowym planem zajęć z wykorzystaniem informacji od nauczycieli zamieszczanych  na portalu Padlet oraz lekcje on-line z każdego przedmiotu z wykorzystaniem aplikacji Teams.
Tegoroczne matury nie odbędą się zgodnie z ustalonym grafikiem tj. w maju 2020 r. Przeprowadzone będą nie wcześniej niż w czerwcu. O nowych terminach MATURY 2020, zarówno egzaminów pisemnych jak i ustnych, absolwenci LO zostaną poinformowani na co najmniej trzy tygodnie przed terminem pierwszego egzaminu.
Drodzy uczniowie XVI LO nie zwalniajcie tempa pracy. Idzie Wam świetnie. Maturzystów prosimy, aby pomimo majowej przerwy w nauce, nie przestawali pracować nad przygotowaniem do “egzaminu dojrzałości”. Trzymamy za Was kciuki w tym najbardziej stresującym dla Was okresie.
Przypominany: w dniach 9 – 14 kwietnia 2020 r. WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA. Odpoczywajcie, bądźcie z najbliższymi i nie wychodźcie z domu.
Posted in Bez kategorii, Dla rodziców, Dla uczniów, Różności, Wszystkie.