DZIEŃ MUFIINKA W XVI LO

NAJPYSZNIEJSZY DZIEŃ MUFFINKA – SMACZNEGO!

W kalendarzu można znaleźć Dzień Pizzy, Dzień Pasztecika, Dzień Czekolady, a my w szkole urządziliśmy sobie Dzień Muffinka!

Uczennice i uczniowie, pani profesor Marta Krala oraz nasze dwie absolwentki, Alicja Zarychta i Ola Antkowiak upiekli muffinki, którymi nauczyciele, panie z administracji oraz przede wszystkim brać szkolna, mogli posilić się na przerwach. Były muffiny z musem czekoladowym, z owocowym, z kolorowymi posypkami, z marshmallow, muffiny czekoladowe, pomarańczowe i cało mnóstwo innych. Rozeszły się błyskawicznie.

Dostaliśmy bardzo dużo pytań, czy taka akcja zostanie powtórzona. Tak więc w odpowiedzi na Wasze zainteresowanie, w październiku zorganizujemy kolejną degustację!

22 IX 2021