NABÓR 2020 – INFORMACJE DLA KANDYDATÓW

Ogłoszenie LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH do XVI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie – 12 sierpnia 2020 r., godz. 12.00.
O godzinie 12.00 wszyscy kandydaci do szkół ponadpodstawowych biorący udział w elektronicznej rekrutacji, otrzymają informację o tym, do jakiej szkoły zostali zakwalifikowani. Z listą kandydatów zakwalifikowanych do XVI LO oraz kandydatów niezakwalifikowanych, będzie można zapoznać się w szkole pierwszego wyboru. Ponadto każdy kandydat otrzyma informację o wynikach rekrutacji na swoim indywidualnym kocie, po zalogowaniu na stronie www.nabor.pcss.pl/szczecin.
W dniach od 13  do 18 sierpnia 2020 r. w godz. od 9.00 do godz. 14.00 – kandydat potwierdza wolę nauki w tej szkole, do której został zakwalifikowany. W tym celu należy przedłożyć w sekretariacie szkoły komplet oryginałów dokumentów, które zostały złożone elektronicznie w postępowaniu rekrutacyjnym, tj.:
  • oryginał wniosku
  • oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
  • oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
  • oryginały oświadczeń załączonych do wniosku.
UWAGA  Jeśli kandydat nie potwierdzi woli nauki, nie zostanie przyjęty do szkoły.

Kandydaci, którym nie powiodło się w rekrutacji, mogą składać odwołania do szkolnej komisji rekrutacyjnej.