MISTRZOSTWO POLSKI ZDOBYTE – SUKCES ABSOLWENTA XVI LO

Mamy MISTRZA POLSKI!!!🏆🏆🏆
Absolwent naszej szkoły ALEKSANDER WIŚNIEWSKI wraz ze swoją drużyną KING WILKI MORSKIE został MISTRZEM POLSKI 2022/2023 🏀🏆🥇⛹️
To pierwszy rok Olka w seniorskiej drużynie Wilków i już zakończony złotym medalem. Świętowania nie było końca.
Wśród kibiców w szczecińskiej Netto Arenie nie zabrakło naszych byłych Wilków Morskich, absolwentów “Szesnastki” oraz aktualnych uczniów XVI LO.
Aleksander, to maturzysta z 2022 roku. To wyjątkowy rocznik naszego liceum, bo przez cztery lata byliśmy dumni z sukcesów szkolnej drużyny Wilków Morskich, w której grał Olek. W “szesnastce” znalazł swoją miłość – Alicję, z którą tworzą wspaniałą parę do dzisiaj. Pamiętacie – zostali wybrani Królową i Królem studniówki AD 2022.
Olku, Alicjo – gratulujemy👏👏👏 Jesteście wspaniali!!
P.S.
Skróty z wydarzenia możecie zobaczyć na instagramie King Wilki Morskie, dla których całą medialną relację przygotowuje uczeń klasy 1c, Jakub Derucki.

Posted in Dla uczniów.