JULIA OLECHNOWICZ – KOLEJNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY

„Zachodniopomorskie Porty na fotografii”, to zorganizowany w roku szkolnym 2019/2020 przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA., konkurs fotograficzny. Wzięła w nim udział uczennica klasy 1a – Julia Olechnowicz i zdobyła tytuł LAUREATA.

Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia przedstawiającego zachodniopomorskie porty należące do Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA. Konkurs zorganizowano z okazji przypadającej w 2019 roku, 70 rocznicy tej instytucji. Nagrodzone zdjęcia zostały wydane w formie kalendarza Kuratorium Oświaty w Szczecinie na rok 2021. W dniu 1 lutego 2021 r. r Julia wraz z innymi laureatami odebrała nagrodę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

XVI LO