JESIENNA REWOLUCJA W SZKOLNYM OGRODZIE Z LEROY MERLIN

JESIENNA OGRODOWA REWOLUCJA W SZKOLNYM PATIO

W deszczowy chłodny dzień zjawili się ogrodowi bohaterowie. Zaczarowali szkolne patio, ale na efekt poczekamy do wiosny.

4 listopada nasi uczniowie biorący udział w międzynarodowym projekcie etwinning (którego jednym z zadań było wykonanie szkolnego ogrodu) wraz z Leroy Merlin Szczecin Struga rozpoczęli prace ogrodowe. Dzięki pomocy i dużemu wsparciu ekspertów z Działu Ogród, nasze patio zyskało nowe nasadzenia oraz nowy wygląd. Z racji na niesprzyjające warunki pogodowe, uczniowie sami w kolejnych dniach malowali skrzynki oraz porządkowali teren wokół kwietników. Jednak na efekt końcowy trzeba będzie poczekać do wiosny. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Leroy Merlin Szczecin Struga za przekazanie roślin, cenne wskazówki i poświęcony czas.