INTEGRACJA – najlepsze są takie początki

Za nami trzy dni wyjazdu integracyjnego pierwszych klas liceum … Nikt się nie oszczędzał. Było mnóstwo zabawy a pogoda i humor dopisywały nam nieustannie
DZIEŃ 1
Zaczęliśmy w bojowym nastroju. Profesjonalny pojedynek na strzelnicy zakończył się na prawdziwą paintballową wojenką. Kto wygrał? No jak to kto? Wiadomo, że …
DZIEŃ 2
… Przyjaźń to nieprzelotna chwila, nietrwała jak mydlana bańka… Przyjaźń to magiczna przygoda … Kolejny dzień integracyjnych przygód i zacieśniania więzów przyjaźni upłynął właśnie tak ….
I tu pojawia się pytanie: kto miał lepszą zabawę – ci więksi czy ci młodsi?
DZIEŃ 3
W Moryniu mieliśmy okazję wziąć udział w zajęciach z radioorientoringu . Spora część naszych zadań związana były z Geoparkiem w Moryniu, czyli polską częścią transgranicznego Geoparku „Kraina polodowcowa nad Odrą”. Zobaczyć tam można zgromadzoną „pod gołym niebem” ekspozycję o tematyce geologicznej “Aleja Gwiazd Plejstocenu”, z naturalnej wielkości figurami ssaków epoki lodowcowej i modelami ich tropów oraz lapidarium z głazami narzutowymi. Tak wyglądały te milusie zwierzaczki:-)
Z Morynia pozdrawiają klasy 1A, 1B i 1C z wychowawcami i opiekunami
Posted in Dla rodziców, Dla uczniów, Różności, Szkolne imprezy, Wszystkie.