HISTORYCZNE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW XVI LO

Historyczny rocznik uczniów naszej szkoły został pożegnany dzisiaj w historyczny sposób.
Uczniowie XVI Liceum Ogólnokształcącego z rocznika 2017 – 2020, to uczniowie dla nas niezwykli. To oni jako pierwsi zaufali nowo powstającemu liceum, które w wyniku reformy edukacji, rozpoczęło swoją działalność  w roku 2017. Po trzech latach nauki, wspólnej pracy, a także niesamowitych wspólnych przygód, dzisiaj zostali pożegnani przez Pana Dyrektora Macieja Grendę, wychowawców i wszystkich nauczycieli.
I jak na historyczny czas przystało, pożegnanie miało niecodzienny charakter. Towarzyszyło naszej uroczystości RADIO SZCZECIN. Popatrzcie, posłuchajcie i wspominajcie z łezką w oku.

1 RELACJA RADIA SZCZECIN

2 (OBSZERNA) RELACJA RADIA SZCZECIN