SZLACHETNA PACZKA 2022

FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI 2022-2023 W XVI LO

Kolejny raz uczniowie, rodzice i nauczyciele  XVI LO pomogli rodzinie w ramach akcji Szlachetna Paczka. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia prezenty trafiły do wspaniałej rodziny.

Pani Agnieszka Jastrzębska wraz ze swoją klasą ponownie była inicjatorką włączenia naszej szkoły do ogólnopolskiej akcji. Gdyby nie otwarte serca “szesnastkowiczów”, nie byłoby to możliwe. Uczniowie, rodzice, bez których zrealizowanie wszystkich działań byłoby bardzo trudne, pokazali jak bardzo kochają pomagać. W akcję włączyli się również nauczyciele i pracownicy szkoły oraz klasy: 3b,1b,2c,1e,2a,1c,3a,4c,2b i 4d wraz z wychowawcami. Bez Was nie byłoby tej akcji!

Na finał dotarła do szkoły wspaniała niespodzianka. Niezwykle wzruszające podziękowania od obdarowanej rodziny.