FINAŁ KONKURSU “SCI#CODE”

W sobotę 23 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w finale Konkursu Informatycznego „SCI#CODE” oraz w towarzyszących temu wydarzeniu warsztatach z programowania gier.
Uczeń klasy 3 E Kacper Zawada uzyskał wyróżnienie, otrzymał nagrodę i upominki przygotowane przez Oddział Zachodniopomorski PTI, Nordic Consulting & Development Company oraz Bank PEKAO S.A.
Pozostali uczestnicy finału reprezentujący naszą szkołę Paulina Serdeczna z klasy 3 E i Paweł Chochła z klasy 3 C otrzymali upominki ufundowane przez infinIT Codelab, Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny “Technopark Pomerania” oraz Bank PEKAO S.A.
Udział w konkursie to intensywne przygotowania z zakresu języków programowania i pisania stron, sieci komputerowych, systemów operacyjnych, baz danych, oprogramowania biurowego oraz urządzeń techniki komputerowej, dlatego wyniki uczniów, ich zaangażowanie i sumienność zasługują na szczególną pochwałę.
Gratulacje!
23.02.2019
Posted in Dla rodziców, Dla uczniów, Różności, Szkolne imprezy, Wszystkie.