Europejski Dzień Języków Obcych w XVI LO

Tegoroczny Europejski Dzień Języków przeszedł do historii . Był wyjątkowy pod wieloma względami.
Polowaliśmy na kody QR, w samo południe spotkaliśmy się w strefie chillout, by w miłym towarzystwie napić się  English Tea for free oraz graliśmy w Scrabble po angielsku.
Niepowtarzalną okazję nauczenia się podstaw jeżyka ukraińskiego przygotowały nasze uczennice Sasza i Vlada, które poprowadziły dla licealistów lekcję swojego ojczystego języka.
Na parterze szkoły można było podziwiać galerię prac uczniów zatytułowaną : “Jak to powiesz w różnych językach ?” …. zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz do uczestnictwa w Europejskim Dniu Języków już za rok ….
Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom języków obcych za zaangażowanie i udział w iście europejskim wydarzeniu

Posted in Dla uczniów.