EGZAMIN MATURALNY – PODSUMOWANIE 4 LAT

Egzamin maturalny rozpoczęty! W tym roku w XVI Liceum Ogólnokształcącym przystępuje do niego 108 zdających w tym 91 tegorocznych absolwentów.

Przygotowania do egzaminu rozpoczęły się jeszcze przed “majówką” – opracowanie dokumentacji, powołania zespołów nadzorujących, przygotowanie sal egzaminacyjnych itd. Znak, że najważniejszy egzamin się zbliża dały pięknie kwitnąc w tym roku szczecińskie kasztany. Pierwszy egzamin to język polski, następnie matematyka, język angielski na poziomie podstawowym, a następnie “rozszerzenia”.  Jak pójdzie? Tego jeszcze nie wie nikt, ale na pewno wszystkim życzymy powodzenia i takich wyników, aby wystarczyło na wymarzoną uczelnię.