DZISIAJ W BETLEJEM, DZISIAJ W BETLEJEM WESOŁA NOWINA…

W ostatnim, przedświątecznym tygodniu, w naszej szkole czuć było wigilijny nastrój i świąteczną atmosferę. Odbywały się klasowe Wigilie.
Pachniało bigosem, barszczem z uszkami i mandarynkami, z każdej sali słychać było Bożonarodzeniowe kolędy. Choć kolejny rok  upływa nam w pandemicznych obostrzeniach, to nie można było nie spotkać się przy szkolnym, wigilijnym stole. Było kolorowo i nastrojowo. Radośnie wypadło obdarowywanie się prezentami. Uczniowie wielu klas mieli okazję, by pośpiewać i porozmawiać we wspólnym, klasowym gronie. Szczególnie wzruszające, bo po raz ostatni, były Wigilie tegorocznych maturzystów.
Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom XVI LO, Uczniom i ich Rodzicom życzymy spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku i zdrowia, a na nadchodzący rok 2022 nadziei i optymizmu.
Dyrekcja XVI LO
17 XII 2021