Dziennik elektroniczny 2020/2021 Synergia Librus

DZIENNIK ELEKTRONICZNY – ZMIANY OD IX 2020 R.

Nowy rok szkolny z nowym dziennikiem elektronicznym. Od września 2020 r. rozpoczynamy pracę z portalem LIBRUS.
Decyzją Wydziału Oświaty UM Szczecin, szczecińskie szkoły zmieniają operatora odpowiedzialnego za dziennik elektroniczny. W XVI LO wszyscy uczniowie oraz rodzice od września będę mogli zakładać indywidualne konta na portalu LIBRUS RODZINA. Rodzice uczniów klas I otrzymają kody dostępu na spotkaniach z wychowawcami klas w dniu 31 sierpnia 2020 r., a rodzice uczniów klas II i III na zebraniach w dniu 10 września 2020 r. Kody dla rodziców nie będą przekazywane uczniom. Uczniowie otrzymają kody do swoich kont na pierwszych lekcjach wychowawczych.
Każdego rodzica i każdego ucznia XVI LO obligujemy do założenia konta na portalu LIBRUS i systematycznego korzystania z dziennika elektronicznego. Dla rodzica, bieżąca analiza wyników w nauce, bieżąca analiza frekwencji, komunikaty od wychowawców i nauczycieli, aktualne informacje o życiu klasy, są niezbędne do wspierania swojego dziecka w sytuacji szkolnej.

INSTRUKCJA LOGOWANIA SIĘ DO SYSTEMU LIBRUS