DZIEŃ CHŁOPAKA W XVI LO – KOLOROWO I SMACZNIE

Każdego roku dziewczęta z XVI LO nie zapominają o Dniu Chłopaka. Przygotowują wtedy niespodzianki dla chłopców ze swoich klas. A jak wyglądało to w klasach 3a, 3c i 1b?

Czy uwielbiamy chłopców z 3A? Oczywiście! Dlatego nie mogło zabraknąć celebracji Dnia Chłopaka zorganizowanego właśnie dla nich. Fantastyczna ekipa dziewcząt z 3A przygotowała z tej okazji klasową imprezę. Szkolne patio z udziałem znakomitej letniej jesiennej pogody stało się miejscem klasowego poczęstunku. Wiadomo nie od dziś, że przez żołądek do męskiego serca, dlatego na stołach zagościły pizze giganty. Co najlepiej wypełnia czas po jedzeniu, oczywiście relaks na leżakach. I to jest moment, kiedy w 3A zagościli przestępcy, policjanci oraz zwykli mieszkańcy miasteczka, w którym dokonano zbrodni. Jednym słowem pod osłoną nocy pojawiła się … MAFIA!!!

Dziewczęta z 3 C wykorzystały piękną wrześniową pogodę i zorganizowały dla swoich kolegów z klasy piknik z okazji Dnia Chłopaka😊

Dzień Chłopaka to dla klasy 1b wyjątkowe święto! Dziewczęta zadbały, aby mimo pochmurnej pogody, chłopcy mogli miło spędzić czas na szkolnym patio, delektując się włoską pizzą🍕🍕🍕🍕 Przyjemnie było “złapać oddech” między kolejnymi lekcjami i cieszyć się swoim towarzystwem😃

Posted in Dla uczniów.