MŁODZIEŻOWY BUDŻET OBYWATELSKI – WYNIKI GŁOSOWANIA

FINAŁ PROJEKTU
MŁODZIEŻOWY BUDŻET OBYWATELSKI

WYNIK GŁOSOWANIA

24 marca 2021 na platformie STRAWPOLL odbyło  się zdalne, finałowe głosowanie na projekty które szkolna kapituła wybrała spośród 41 propozycji przedstawionych przez uczniów naszej szkoły.

W głosowaniu uczestniczyło  288 uczniów.

Wyniki głosowania są następujące:

• ławki na boisku szkolnym 98 głosów ( 34% )
  • kanapy , sofy do nowej strefy chillout na drugim piętrze 90 głosów ( 31%
  • suszarki do włosów na basenie 41głosów ( 14% )
  • apteczka ratunkowa dla dziewcząt 36 głosów ( 12,5 % )
  • zakup i montaż nowych stojaków rowerowych 23 głosów ( 8 % )

Ze względu na zdecydowaną przewagę głosów oddanych na dwa pierwsze projekty, przy niewielkiej różnicy głosów między nimi, kapituła projektu zarekomenduje dyrekcji szkoly realizację obu projektów ( z uwzględnieniem możliwości finansowych – 8500 zł  –  i rzeczywistych kosztów realizacji).

ZAPROSZENIE DO GŁOWSOWANIA

W środę, 24 marca 2021 odbędzie się finałowe głosowanie na projekty, które w wyniku waszej decyzji zostaną skierowane do realizacji.

Wcześniej, powołana przez dyrektora szkoły kapituła projektu, w skład której weszli: mgr Agnieszka Wilkowska – wicedyrektor, mgr Ryszard Kurtyka – sekretarz i koordynator projektu oraz członkowie prezydium Samorządu Szkolnego – Oliwia Mrożek i Zuzanna Zalech, wyłoniła 5 spośród 41 nadesłanych projektów. Wyłonione projekty, które zostaną poddane pod głosowanie, to:

• kanapy , sofy do nowej strefy chillout na drugim piętrze
  • zakup i montaż nowych stojaków rowerowych ( ustawione na wewnętrznym dziedzińcu szkoły )
  • suszarki do włosów na basenie
  • ławki na boisku szkolnym
  • apteczka ratunkowa dla dziewcząt ( ogólnodostępna apteczka zawierająca środki ochrony intymnej dla kobiet )

Link do portalu, na którym odbędzie się głosowanie, zostanie zamieszczony na stronie głównej każdej klasy na Teamsie w środę rano. Głosowanie (każdy dysponuje jednym głosem) trwać będzie w godzinach 8.00- 15.00

Bądź gospodarzem własnej szkoły, weź udział w głosowaniu