WIECZÓR WSPOMNIEŃ – PAMIĘTAJMY O ARTYSTACH

ACH, CÓŻ TO BYŁ ZA WIECZÓR…
Płynęły opowieści, był śmiech i wzruszenie, niespodzianki i niezwykła atmosfera. Wszystko dzięki cudownym Gościom. Irena Brodzińska, Teresa Modelska, Ludmiła Kopycińska, Iwona Gacparska, Agata Rokicka, Mirosław Kosiński, Ryszard Markow, Maciej Słomiński i Henryk Walentynowicz – wspominali wyjątkowe osobowości, ludzi sceny, estrady powojennego Szczecina.
Stanisława Engelówna, Eustachy Kojałłowicz, Roman Cirin, Helena Larys-Pawińska, Jan Berent, Nina Mazgajska-Baczyńska, Bogumił Chodziakiewicz – na nowo odkryci Bohaterowie naszego wieczoru.
Pamiętajmy o nich.
Pomysłodawczynią i organizatorką tak pięknego wydarzenia była pani Małgorzata Iwin – nauczycielka religii w XVI LO. Wieczór wspomnień o szczecińskich artystach, jest kontynuacją akcji prowadzonej od wielu lat przez panią Iwin oraz Szkolny Klub Wolontariusza POMOCNA DŁOŃ – akcji PAMIĘTAJMY O ARTYSTACH, czyli opieką nad grobami artystów związanych ze Szczecinem.

Zapraszamy do obejrzenia programu MENU KULTURALNE, którego gościem była pani Małgorzata Iwin, opowiadająca o wzruszającym wieczorze w XVI LO.

Posted in Dla uczniów.