“Puszka dla sierściuszka”- pomagamy mniejszym braciom

25 października świętowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ KUNDELKA. Akcja przygotowana przez Szkolny Klub Wolontariusza zakończyła się właśnie świątecznymi prezentami.
   Kundelek nie należy do żadnej konkretnej rasy, dlatego jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, o czym wie każdy jego właściciel. Chcieliśmy pomóc tym psiakom, które nie mają domu, nie są otoczone miłością. Za symboliczną złotówkę sprzedawaliśmy upieczone przez wolontariuszy babeczki (PYSZNE!!!). Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony został na zakup karmy i innych artykułów dla zwierząt przebywających w schroniskach. Przygotowaliśmy dwa transporty karmy, zabawek, misek i innych potrzebnych artykułów, które dotarły do schroniska w Choszcznie. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Szczególne podziękowania dla pani Małgosi, właścicielki sklepu zoologicznego “MISIO”, która tak reklamowała wśród swoich klientów naszą akcję “PUSZKA DLA SIERŚCIUSZKA”, że zebrała i przywiozła do szkoły 150 kg karmy.
“UŚMIECH PSA ZNAJDUJE SIĘ W JEGO OGONIE” – Wiktor Hugo
Machanie ogonków choszczeńskich podopiecznych w podziękowaniu, jest dla nas bezcenne.
20 XII 2018
Posted in Dla rodziców, Dla uczniów, Różności, Szkolne imprezy, Wszystkie.