“NIE ZAŻYWAM – TO WYGRYWAM” – teatralny sukces

Aleksandra Chmura najlepszą aktorką, Metamorfozy drugie…
            Nasza szkoła 12.12. 2018 r. wzięła udział w IV Przeglądzie Małych Form Teatralnych Nie zażywam – to wygrywam. Impreza został zorganizowana przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Szczecinie. Ramą tematyczną spektakli była profilaktyka uzależnień od substancji psychoaktywnych.
Uczennice klasy 1c – Chmura Aleksandra, Dobrowolska Karolina, Kałek Emilia, Kaszubowska Gabriela,  Kharytonova Polina – przygotowały przedstawienie Metamorfozy na motywach Małego Księcia. Komisja konkursowa była zachwycona nie tylko interpretacją szkolnej lektura – nasze dziewczęta zajęły II miejsce w konkursie-, ale również grą Aleksandry Chmury, która została wyróżniona tytułem Najlepsza Aktorka Przeglądu.
3 I 2019
Posted in Dla rodziców, Dla uczniów, Różności, Szkolne imprezy, Wszystkie.