NAJLEPSI UCZNIOWIE XVI LO OTRZYMALI STYPENDIA

Łucja Malak z klasy 2B oraz Karolina Korwin-Piotrowska z klasy 2A najlepszymi uczennicami w roku szkolnym 2018/2019 w XVI LO. W Dniu Edukacji Narodowej otrzymały nagrody.
Każdego roku w naszej szkole nagradzani są uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce w poprzednim roku szkolnym oraz z sukcesem rozwijają swoje pasje i zainteresowania. Otrzymują roczne stypendium ufundowane przez Radę Rodziców XVI LO. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej okazałe czeki wręczyli uczennicom: Karolinie Korwin-Piotrowskiej i Łucji Malak, przedstawiciele Rady Rodziców: przewodnicząca – pani Kinga Kulpa oraz zastępca przewodniczącej- pan Krzysztof Cenkier. Gratulacje i podziękowania za doskonałe wywiązywanie się z obowiązków ucznia przekazał dyrektor Maciej Grenda.
Dla Łucji Malak to podwójny sukces. Za najwyższe wyniki w nauce uzyskane w roku szkolnym 2018/2019 otrzymała STYPENDIUM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ, czyli dość znaczną gratyfikację finansową za swoją ubiegłoroczną pracę.
Obu uczennicom ogromnie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.