HUBERT WŁODARCZYK LAUREATEM NAGRODY PREZYDENTA

Uczeń klasy 2A Hubert Włodarczyk po raz kolejny został laureatem NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN za rok szkolny 2019/2020.
Jak co roku, najzdolniejsi uczniowie ze Szczecina otrzymali prestiżowe wyróżnienie, jakim jest stypendium przyznawane przez Pana Prezydenta Piotra Krzystka. Aby je otrzymać, trzeba w danym roku szkolnym wykazać się wybitnymi osiągnięciami w nauce w zakresie wiedzy i umiejętności z przedmiotów objętych programem nauczania oraz z dziedzin nieprzewidzianych programem nauczania w danej szkole. Hubert zdobył tytuł LAUREATA  w konkursie wojewódzkim : “15 lat Polski w Unii Europejskiej “, którego organizatorem było Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty  i Wojewoda Zachodniopomorski. Startował w “Olimpiadzie Przedsiębiorczości” i awansował do etapu okręgowego w Poznaniu (ze względu na pandemię, nie przeprowadzono dalszych etapów). Brał również udział w “II Ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy o mózgu”.

Gratulujemy Hubertowi i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku szkolnym.