Zapraszamy do najlepszej biblioteki

Miło mi poinformować, że wszystkie książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zostały opracowane i czekają na Was w bibliotece szkolnej. Wśród nich znalazły się książki z literatury pięknej, podróżniczej, poezji oraz lektury.
   Biblioteka szkolna czynna jest codziennie w godzinach: 8.00 -14.00 . Serdecznie zachęcam uczniów do odwiedzenia biblioteki, ponieważ: posiada bogaty, stale aktualizowany księgozbiór m.in.: lektury, literaturę pomocniczą dla maturzystów, dział z albumami , słownikami, pokaźny zbiór książek dotyczący historii Polski . Staram się także, aby w bibliotece dostępne były bestsellery literatury polskiej i światowej, klasyka oraz pozycje dotyczące problemów współczesnej młodzieży . W czytelni znajdziecie zawsze aktualną prasę z różnych dziedzin wiedzy. Są udostępnione dla uczniów 4 stanowiska komputerowe. Nauczyciel bibliotekarz zawsze pomoże w wyszukiwaniu materiałów na referaty, prezentacje , pomoże w wyborze odpowiedniej książki do poczytania, wszak nie samą nauką i lekturami uczeń żyje. W czytelni zawsze możecie posiedzieć i mieć święty spokój..
Posted in Dla rodziców, Dla uczniów, Różności, Szkolne imprezy, Wszystkie.