Wolontariuszki z XVI LO w audycji Radia Szczecin

Wczoraj na Forum Wolontariatu, dzisiaj w Polskim Radiu Szczecin. Wolontariuszki XVI Liceum Ogólnokształcącego opowiedziały o swojej pracy.

Na zaproszenie dziennikarki Radia Szczecin pani Małgorzaty Furgi, wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pani Małgorzaty Iwin oraz pani Ludmiła Kopycińska, były bohaterkami niedzielnej audycji. Opowiadały o projekcie “Młodzi lajk Starsi”, który realizują już drugi rok wspólnie ze szczecińskimi seniorami. Opowiadały o swojej pracy z punktu widzenia Młodych (Asia, Emilka i Sylwia) i Starszych (pani Ludmiła Kopycińska). Było wzruszająco, było motywująco, było prosto z serca. To piękna porcja dobroci i szacunku ubrana w radiową opowieść.
Emisja programu odbyła się 9 grudnia po godzinie 19, oczywiście na antenie Radia Szczecin.

9 XII 2018

Posted in Dla rodziców, Dla uczniów, Różności, Szkolne imprezy, Wszystkie.