Uczniowie XVI LO w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym

W dniu 17 marca uczniowie naszej szkoły Gabriela Mincewicz, Radosław Rogowiec i Hubert Włodarczyk uczestniczyli w finale 5.edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego “SCI CODE”.
Z przyjemnością informujemy, że Hubert Włodarczyk zajął 5.miejsce i otrzymał nagrody, których fundatorem był Oddział Zachodniopomorski PTI oraz Bank Pekao S.A. Z kolei Gabriela Mincewicz – jako jedyna reprezentantka płci pięknej wśród 25 finalistów oraz Radosław Rogowiec, otrzymali upominki ufundowane przez Oddział Zachodniopomorski PTI oraz brightONE Poland.
Ponadto uczniowie uczestniczyli w warsztatach “GameDev”, podczas których poznali ciekawe gry i aplikacje.