Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - Sala gimnastyczna 16 LO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W XVI LO

1 września 2020 r.rozpoczyna się NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021. Wszystkich uczniów i nauczycieli XVI Liceum Ogólnokształcącego zapraszamy do szkoły po długiej nieobecności spowodowanej pandemią.
O godzinie 9.00 uczniowie nowych klas I spotkają się z dyrekcją szkoły, wychowawcami i nauczycielami w sali gimnastycznej, po czym udadzą się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami. Ze względu na ograniczenia sanitarne i konieczność zminimalizowania liczby uczestników spotkania, uczniowie proszeni są o obecność bez rodziców.
O godzinie 10.00 w swoich salach spotkają się z wychowawcami uczniowie klas II i III.
W czasie obecności w szkole wymagane jest zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego COVID-19, tj. zakrycia nosa i ust, zdezynfekowanie rąk po wejście do budynku oraz zachowanie odstępów co najmniej 1,5 m od siebie.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO