MATURA W TERMINIE POPRAWKOWYM

Egzamin maturalny w terminie poprawkowym – 8 września 2020 r., godz. 14.00
W przypadku, gdy z jednego przedmiotu zdawanego na poziomie podstawowym zdający nie uzyska minimum 30%, może w dniu 8 września 2020 r. o godzinie 14.00 przystąpić do egzaminu poprawkowego. Egzamin odbędzie się w XVI Liceum Ogólnokształcącym.
Absolwent, który chce w w/w terminie przystąpić do egzaminu poprawkowego, musi w ciągu 3 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników, tj. do 14 sierpnia 2020 r., złożyć w szkole pisemne oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym.
Egzamin w terminie poprawkowym nie podlega opłacie dodatkowej.
Druk OŚWIADCZENIA O PRZYSTĄPIENIU DO EGZAMINU MATURALNEGO W TERMINIE POPRAWKOWYM  TUTAJ
INFORMACJA DYREKTORA CKE Z 11 sierpnia 2020 r. dotycząca zgłaszania się do egzaminu maturalnego w sesji poprawkowej TUTAJ