Klasa rekreacyjna – ZIMA, ZIMA, czyli zajęcia bardzo praktyczne

“W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Tę maksymę właśnie wdraża w życie klasa rekreacyjno – turystyczna, która w śniegu realizuje program zajęć dodatkowych tego właśnie profilu.
Przez cały tydzień uczniowie klasy rekreacyjno – turystycznej doskonalą swoją sprawność w sportach zimowych. Tym razem, pod opieką pani Magdaleny Lachowicz – Głowackiej, spędzają czas na zimowym obozie w Cernym Dule w Czechach. Jak donoszą “szesnastkowi” korespondenci – naszych licealistów na miejscu zastała bajkowa zima, co potwierdzają przesłane fotografie.
Uczniowie doskonalą umiejetności w jeździe na nartach oraz na snowboardzie. Każdego dnia idzie im coraz lepiej, a przed nimi coraz wyższe stoki. Czy kiedyś sami zostaną instruktorami sportów zimowych? Chyba to nieuniknione…
08.01.2019

Zimowa lekcja

Opublikowany przez XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie Środa, 9 stycznia 2019

Zimowa lekcja

Jedziemy na herbatkę:)

Opublikowany przez XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie Czwartek, 10 stycznia 2019

Posted in Dla rodziców, Dla uczniów, Różności, Szkolne imprezy, Wszystkie.