JĘZYK WŁOSKI – NOWOŚĆ W XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM

Uczniowie XVI Liceum Ogólnokształcącego od września 2020 r. rozpoczną naukę języka włoskiego. W roku szkolnym 2020/2021 będą to uczniowie klasy 1B, nowo utworzonego profilu – EUROPEJSKO-TURYSTYCZNO-LINGWISTYCZNEGO.
Uczniowie korzystać będą z:
  • podręcznika – Nuovissimo Progetto italiano. Corso di lingua e civilta italiana. Libro dello studente, część pierwsza A1-A2; autor – Marin Telis; wydawnictwo – EDILINGUA,
  • ćwiczeń – Nuovissimo Progetto italiano. Corso di lingua e civilta italiana. Quaderno degli esercizi, część pierwsza A1 – A2; autorzy – L. Ruggieri, S. Magnelli, T. Marin; wydawnictwo – EDILINGUA.
Podręczniki oraz ćwiczenia dostępne w księgarni POLANGLO na ul. Kaszubskiej oraz po wcześniejszym zamówieniu na stronie internetowej wydawnictwa EDILINGUA.