II Zachodniopomorskie Forum Wolontariatu – jesteśmy najlepsi

4 grudnia podczas II Zachodniopomorskiego Forum Wolontariatu, prezentowaliśmy nasz projekt “Młodzi lajk Starsi”. Zdobyliśmy nagrodę za “NAJBARDZIEJ DOBROCZYNNE DZIAŁANIE”.
Spieszymy poinformować o naszym sukcesie.
Dziękujemy Wszystkim, bez których nasze działanie nie byłoby możliwe, Wszystkim, którzy ten projekt tworzyli – pani Weronika Kondzioła i tworzą – nieoceniona Lilianna Grzegorczyk – źródło inspiracji, autorka wielu pomysłów i WIERSZA, który mówili wolontariusze podczas prezentacji. Dziękujemy pani Ludmile Kopycińskiej – niezwykłej kobiecie, arcymistrzowi wśród przewodników – każde spotkanie z nią jest dowodem na to, że “Wiek to tylko liczba”.
Dziękujemy Seniorom ze Stowarzyszenia “Razem łatwiej” z panią Jolantą Stefanowicz na czele, za otwartość, czas i najpiękniejsze uśmiechy na świecie. Oni przychodzą do naszej szkoły, my odwiedzamy ich. Tworzymy jedną drużynę (popatrzcie na zdjęcia) – podczas wystąpienia na Forum pan Henryk Wojciechowski prezentował swój wiersz “Starzy, ale jarzy”.
KOCHANI WOLONTARIUSZE – Wam w sposób szczególny należą się podziękowania. Bez Waszej wrażliwości, dobroci, gotowości do konkretnego działania projekt “Młodzi lajk Starsi” pozostałby w sferze pomysłów i planów.
A skoro dzieje się …Największa w tym Wasza zasługa.
Z całego serca BARDZO WAM DZIĘKUJĘ
Małgorzata Iwin

4 XII 2018

Posted in Dla rodziców, Dla uczniów, Różności, Szkolne imprezy, Wszystkie.