I Szkolny Foto Konkurs „Moja szkoła w obiektywie”

I Szkolny Foto Konkurs “Moja szkoła w obiektywie”
   Regulamin konkursu:
1. Uczestnicy:
    Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów (gimnazjaliści i licealiści), nauczycieli i rodziców uczniów
    naszej szkoły.
2. Cele konkursu:
    – utrwalenie w formie fotografii miejsc w szkole i wokół szkoły,
    – rozwijanie pasji fotograficznych,
    – promocja szkoły,
    – efektem konkursu będzie wystawa prac oraz wydanie kalendarza z wybranymi zdjęciami.
3. Tematyka zdjęć:
    – życie codzienne szkoły; ludzie, okolica, zajęcia.
4. Wymogi konkursowe:
    – konkurs jest jednoetapowy,
    – uczestnik może zgłosić max. 3 zdjęcia o formacie od 15x21cm i większe , prace proszę przynosić do
      czytelni szkolnej lub wychowawców klas.
    – fotografie mogą być kolorowe, czarno-białe, mogą być zdjęcia w formie kolażu,
    Na fotografie czekamy do 27 października 2017 r., rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 listopada 2017 r.
    Uwaga: uczestnik biorący udział w konkursie oświadcza, że ewentualn3 osoby znajdujące się na zdjęciu wyraziły zgodę na ich publikację na stronie szkoły. Uczestnik przekazuje nieodpłatnie prawo do wykorzystywania zdjęć przez szkołę w celach promocyjnych.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Serdecznie zapraszamy!

Zapisz