GIEŁDA SZKÓŁ W SP 55 – NIE MOGŁO NAS TAM ZABRAKNĄĆ

Uczniowie XVI Liceum Ogólnokształcącego prezentowali nas podczas GIEŁDY SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH, jaką zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 55. Odpowiadali na tysiące pytań uczniów, którzy już wkrótce będą wybierać swoją edukacyjną przyszłość.
Jaką wybrać szkołę, czy może ma to być XVI LO? Taką decyzję pomagali podjąć wolontariusze naszej szkoły uczniom klas ósmych. Propozycja “szesnastki” cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. Dla tych pierwszych atrakcyjne są profile klas, w jakich będą mogli się kształcić. Dla rodziców bardzo ważnym atutem jest lokalizacja XVI LO – najbliżej miejsca zamieszkania znacznej części uczniów SP 55. I jednych i drugich zapewniamy, że nasza szkoła ma kameralny klimat, grono uczniów, którzy się znają, szanują i lubią ze sobą spędzać czas, szkoły, która zapewnia bardzo dobry poziom nauki i rozwój zainteresowań.
Aby nas lepiej poznać, trzeba z nami spędzić DZIEŃ OTWARTY. Zapraszamy 11 MAJA 2019 (sobota), godz. 11.00 – 14.00
Posted in Dla uczniów.