Finał projektu Licealista w Świecie Nauki

Udział uczniów XVI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie w naukowy projekcie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Szczecińskiego dobiegł końca. Podsumowanie
Nasi Licealiści wzięli udział w podsumowaniu VI edycji projektu „Licealista w świecie nauki” organizowanym przez Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT. Uczniowie wszystkich grup badawczych prezentowali przebieg swoich badań oraz ich rezultaty. Parafrazując słowa pana dra hab. inż. Arkadiusza Termana- prorektora ds. studenckich, bardzo przyjemnie jest bawić się nauką, jednak eksperymenty i doświadczenia realizowane w ramach projektu były na poziomie zdecydowanie przekraczającym zakres zabawy. Udowodnili to również nasi reprezentanci- Michał Iwański oraz Sandra Ogińska, którzy przedstawili pozostałym uczestnikom projektu przebieg pracy związanej z tematem mikrokosmosu wokół nas. Wszystkim uczniom biorącym udział w badaniach gratulujemy zdobycia nowych doświadczeń i dziękujemy za zaangażowanie w pracę!
Posted in Dla uczniów.