EUROWEEK – NOWY WYMIAR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

EUROWEEK – uczniowie “szesnastki” poznają świat, uczą się być kreatywni, nawiązują przyjaźnie. A wszystko w ramach nauki języka angielskiego.
W dniach 27-31 stycznia uczniowie z klas pierwszych i drugich wraz z opiekunami p. Sylwią Kazimierczak, p. Pawłem Jastrzębskim i p. Martą Kralą, przebywali w Lądka Zdroju na intensywnych warsztatach językowych. Pod okiem wolontariuszy z RPA, Meksyku, Kolumbii i Turcji mogli trenować swoje umiejętności językowe, pracę w zespole oraz wystąpienia publiczne.
Na pewno długo w pamięci zostaną nawiązane przyjaźnie z wolontariuszami, z uczniami z technikum w Lubinie, a także przygoda kulinarna Wiktora oraz kanadyjski taniec Tomasza i Przemka. To wszystko oraz przepyszne jedzenie, sprawiają, że szykujemy się do kolejnego takiego wyjazdu w przyszłym roku.

Creativity Activity …. warsztaty teatralno-językowe w wykonaniu uczniów XVI LO podczas EuroWeek 2020

Opublikowany przez XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie Wtorek, 28 stycznia 2020

Kolejny dzień warsztatów językowych EuroWeek….na początek energizer żeby do wieczora nie zabrakło energii ❤❤❤

Opublikowany przez XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie Środa, 29 stycznia 2020