1,5% PODATKU

1,5 % podatku dla LO 16 w Szczecinie

Przekaż 1,5% podatku KRS 0000270261

Szanowni Państwo,
z każdym dniem stajemy się coraz bardziej nowoczesną szkołą, szkołą na miarę potrzeb i oczekiwań naszych uczniów i ich rodziców.
Z każdym dniem chcemy być jeszcze lepsi, chcemy, aby nasi uczniowie uczyli się w sposób ciekawy, nowoczesny, z wykorzystaniem multimedialnych pomocy naukowych.
Dlatego prosimy Państwa o finansowe wsparcie 1,5% podatku dochodowego, a zgromadzone środki przeznaczymy na utworzenie nowoczesnej pracowni chemicznej, kolejny zakup tablic multimedialnych, rzutników i ekranów do sal lekcyjnych, aby z wykorzystaniem nowoczesnych technologii nauczania wzbogacać ofertę edukacyjną naszej szkoły.
 Z zebranych darowizn 1,5% podatku dochodowego w latach ubiegłych doposażyliśmy nowo utworzoną pracownię biologiczną, informatyczną i językową, zakupiono  projektory multimedialne i tablice białe suchościeralne.
Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i jednocześnie prosimy o dalsze wsparcie finansowe w 2024 roku.
Maciej Grenda
dyrektor XVI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie