1% PODATKU

1 % podatku dla LO 16 w Szczecinie

Przekaż 1% podatku KRS 0000270261

Szanowni Państwo,
z każdym dniem stajemy się coraz bardziej nowoczesną szkołą, szkołą na miarę potrzeb i oczekiwań naszych uczniów i ich rodziców.
Z każdym dniem chcemy być jeszcze lepsi, chcemy, aby nasi uczniowie uczyli się w sposób ciekawy, nowoczesny, z wykorzystaniem multimedialnych pomocy naukowych.
Dlatego prosimy Państwa o finansowe wsparcie 1% podatku dochodowego, a zgromadzone środki przeznaczymy na utworzenie nowoczesnej pracowni chemicznej, kolejny zakup tablic multimedialnych, rzutników i ekranów do sal lekcyjnych, aby z wykorzystaniem nowoczesnych technologii nauczania wzbogacać ofertę edukacyjną naszej szkoły.
 Z zebranych darowizn 1% podatku dochodowego za 2017 rok w kwocie 4,5 tysiąca złotych doposażyliśmy nowo utworzoną pracownię biologiczną i językową, zakupiono 4 projektory multimedialne i 6 tablic białych suchościeralnych.
Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i jednocześnie prosimy o dalsze wsparcie finansowe w 2019 roku.
Maciej Grenda
dyrektor XVI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie